Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярний туристичний сайт Booking.com звинувачують у співпраці з окупантами Криму

Прокуратура відкрила кримінальну справу проти компанії.

Прокуратура Криму порушила кримінальне провадження стосовно компанії Booking.com "за торгівлю вкраденим".

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Георгій Логвинський, оприлюднивши фотокопію відповіді кримської прокуратури на його заяву.

"Голландська компанія Booking.com, яка щодня продає проживання на 1 млн 200 тис. ночей, порушуючи національне законодавство і міжнародне право, введені санкції, не тільки сприяє незаконному в'їзду на окуповану територію, активно співпрацює з бандитською владою самозванців, а й відкрито рекламує, укладає угоди і продає проживання в вкрадених у України санаторіях і готелях Криму! Нахабство доходить до того, що продають путівки навіть у "віджаті" у Верховної Ради і Адміністрації Президента санаторії, крадучи гроші фактично у вищих органів влади України!" - наголосив він.

Логвинський зазначив, що згідно з Кримінальним кодексом, доступ до сайту повинен бути обмежений, а сам Booking.com повинен відшкодувати Україні всі незаконно отримані кошти.

"Як співучасник злочину може понести і більш серйозну відповідальність – аж до повної компенсації збитку від анексії нашого майна. Думаю, що кожна компанія повинна замислюватися, які багатомільйонні збитки і кримінальну відповідальність вони понесуть, бажаючи нажитися на нашій біді", - додав він.

Наразі прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих проти компанії за статтею про порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, а також статтею щодо привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

прокуратура Booking.com
Facebook/Георгій Логвінський

Нагадаємо, окупант готується до масштабної приватизації майна у КримуВлада окупованого Криму розраховує в 2017 році поповнити свій бюджет на 200 мільйонів рублів за рахунок "приватизації" майна на півострові.

Наступного року планується "приватизувати" 22 об'єкти, в тому числі "чотири державних унітарних підприємства, чотири частки в статутних капіталах товариств з обмеженою відповідальністю, 13 об'єктів нерухомості і один комплекс будівель і споруд".

Залиште свій коментар

Вибір редакції