Поранена на Майдані дівчина-медик пробачила снайперів, але досі не може спокійно спати

Після Революції Гідності життя дівчини кардинально змінилося. 

Дівчина-медик Олеся Жуковська, яка рятувала активістів Майдану під час кривавих подій у лютому, і сама ледь не померла після пострілу снайпера, не має у серці бажання помститися тим, хто стріляв, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олеся Жуковська збирається у столиці знайти роботу медсестри. Каже, що у Києві у неї зʼявився хлопець та друзі. До подій на Майдані Олеся працювала фельдшером у селі. Тому у Київ поїхала як медик-волонтер.

20 лютого снайпер вистрелив їй у шию. Дівчина ледь вижила. І тепер, каже, досі почувається зле і фізично, і психологічно.  Також Олеся зізнається, що сни у неї - страшні та погані.  Вона вважає, що людина, котра стріляла в неї, не кається. Проте дівчина простила своїх кривдників.

Ще на Майдані, згадує Олеся, її часто плутали зі співачкою Русланою. Тепер у дівчини - своя слава. Її впізнають на вулицях і турбуються про її здоров'я.  Олеся зізнається, що події останніх чотирьох місяців змінили її. Свої відчуття вона називає революцією прагнень та бажань. Після виписки з лікарні дівчину запросили до Франції. Там Олеся розповідала президенту та простим французам про Євромайдан і революцію гідності.

Сьогодні у Києві Олеся також зустрічається із журналістами. Її наступні тижні повністю розписані для інтерв'ю та зйомок.

ВідеоПоранена на Майдані Олеся Жуковська пробачила снайперів

У середині квітня Олесю Жуковську знову запросили до Франції. Хочуть, щоб вона узяла участь у конференції, на якій говоритимуть про результати розслідування лютневих убивств в урядовому кварталі столиці. 

Нагадаємо, що раніше поранена дівчина-медик рвалася на Майдан з лікарняного ліжка

Кореспондент ТСН Світлана Павук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: