Поранення школяра в таборі Дніпра. Поліція не розповідає, хто стріляв з автомата, та вручила підозру ліснику

Дата публікації
Перегляди
1446
Поранення школяра в таборі Дніпра. Поліція не розповідає, хто стріляв з автомата, та вручила підозру ліснику

ТСН

Адвокати знайшли поблизу багато куль.

У Дніпрі понад 2 місяці триває слідство через поранення старшокласника із автомата "Калашникова". Вже і нога у школяра загоїлась, а ім'я стрільця досі не названо.  Хоча відомо: саме в той час неподалік табору на полігоні курсанти МВC проводили  навчання.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родина пораненого боїться - слідство  шукає не там і адвокати самі із металошукачем збирають докази небезпечного сусідства. Сам поранений Іван неохоче згадує, як влітку дістав бойову кулю біля вогнища в таборі: "Відчув шок і біль різку, подумав вкусило щось, а потім побачив, що з шортів тече кров".

Разом зі скаутами десятикласник таборував у лісі поруч з містом Дніпро на березі річки. Жодного попередження про те, що десь тривають стрільбища, в таборі не мали. 

За фактом вогнепального поранення порушено кримінальне провадження і встановлено - в  цей час неподалік на полігоні університету внутрішніх справ відбувалися навчальні стрільби. Слідство триває уже понад 2 місяці, та родина потерпілого вважає - шукають не те. 

"На даний час більше ведеться слідство чому тут знаходився табір, чи мав дозвіл, однак головним об'єктом підвищеної небезпеки є сам полігон", - розповідають адвокати хлопця.

Підозру із підпискою про невиїзд вручили ліснику, який дозволив розбити табір. У лісництві пояснюють - попереджень про  стрільби ні цього разу, ні до цього від силовиків не мали. 

"Ось на цьому місці знаходився табір, де відпочивали діти. Відстань від цього полігону до цього місця 1600 метрів по прямій, але тут дерева та кущі. Ніколи за мої 25 років управління не попереджували лісогосп, що будуть проводити стрільби. 

Є відомості, куля з автомата, що належить університету", - розповів голова Дніпровської організації товариства лісників України Василь Клешня.

Поки офіційне слідство мовчить, родина пораненого хлопця збирає докази. Адвокати із металошукачем обстежують  місце, де поранили Івана.

В радіусі 20 метрів це вже друга куля, яка свідчить про системний характер. Для стрільби з автоматів "Калашникова" цей полігон не відповідав оскільки, зона вильоту кулі розрахована на 4,5 км навколо полігону", - додала адвокатка Тетяна Червона.

Поки в університеті службове розслідування ще триває, другокурсники-поліціянти, які вправляються у стрільбах, ТСН не на камеру зізнаються - стріляти на університетському полігоні їм тепер страшно.  

Поки співвинуватці кивають один на одного, родина пораненого  має намір  добиватись справедливого рішення суду. 

Світлана Березівська.

Поранення підлітка на полігоні у Дніпрі: понад 2 місяці слідство не може встановити винних

Поранення підлітка на полігоні у Дніпрі: понад 2 місяці слідство не може встановити винних