Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пораненого в Дніпрі адвоката і його нападників лікують у сусідніх палатах - ЗМІ

Чоловіків розділяє лише скляна перетинка. 

Поранений під час стрілянини у Дніпрі адвокат та АТОвець Едмонд Саакаян після операції перебуває у стабільному стані в лікарні імені Мечнкова, поруч лікують його нападників. Про це повідомляє місцевий сайт "Дніпроград".

Із реанімаційної палати постраждалого перевели до загальної. Відзначається, що він вже дав поліції свідчення щодо стрілянини, яка сталася 24 липня.

Саакян отримав чотири поранення, одне з яких - серйозне. Це наскрізне поранення у живіт. Стан чоловіка лікарі оцінюють як стабільне середньої тяжкості. Він втратив значну кількість крові.

Саакян розповів, що три дні тому на його родичів "наїхали ці бандити" і вимагали грошей. Після того, як вони зрозуміли, що їм нічого не дістанеться, вони відкрили вогонь. Те, що поранений залишився живим, він сам називає четвертим днем народження.

У хірургічному відділенні із Саакяном перебувають і четверо нападників. Вони під суворою охороною, однак від постраждалого їх відділяє скляна перетинка, відзначають журналісти. У нападниках упізнали членів озброєного злочинного угруповання. 

Нагадаємо, у понеділок, 24 липня, близько 20.00, на проспекті Гагаріна у Дніпрі сталася стрілянина. Невідомі під'їхали на автомобілі та з автоматів відкрили вогонь по п'ятьох чоловіках, які перебували на літньому майданчику кафе. Після цього зловмисники втекли з місця злочину на автомобілі. Унаслідок стрілянини у Дніпрі 24 липня були вбиті колишній військовий 20-го ОМПБ 93-ї мотопіхотної бригади Олексій Вагнер та боєць із позивним "Щука". Важке поранення отримав ще один ветеран АТО і відомий адвокат Едмонд Саакян. Він наразі перебуває у лікарні. 

Відео Під час нічної стрілянини у Дніпрі загинули ветерани АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції