"Порода норовлива": найвідоміший пес України "відкрив" власний канал на YouTube

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Господарка дивується акторській кар’єрі свого годованця.

Фокстер'єр "Амадей" – найвідоміший собака в Україні. Він знімається в кіно, має власний YouTube-канал, робить селфі з шанувальницями, але найдужче любить гратися з м'ячем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фокстер – блогер і актор, а в позаекранному житті – Амадей або просто Моня. Він з’явився в Олександри 5,5 років тому. Дівчина шукала собаку для занять спортом та танцями, а фокстер’єр для цього – ідеальна порода, бо невеликий за розміром, кмітливий та активний. Виконувати різні трюки під музику Моня вчиться з двох місяців і до сьогодні, тричі на тиждень у нього тренування. Спортсмен він вправний, хоча й норовливий – працює тільки за їжу або похвалу. І не сприймає тиску – може навіть образитися. "Порода досить норовлива", - визнає господарка.

ВідеоАктор, влогер, спортсмен, танцюрист та благодійник. Як фокстер'єр став найвідомішим собакою в країні

Актор, влогер, спортсмен, танцюрист та благодійник і все це – про собаку. Фокстер'єр Амадей – найвідоміший собака в Україні. Знімається в кіно, має власний ютюб-канал, любить робити селфі із шанувальницями, але найбільше - любить гратися із м'ячем. 

Актор, влогер, спортсмен, танцюрист та благодійник. Як фокстер'єр став найвідомішим собакою в країні

Про те, що її собака стане зіркою кіно, Олександра навіть не замислювалась. "Я його брала, як спортсмена. Хотіла, щоби він був зіркою в спорті собачому. Про кар’єру кінозірки я не замислювалася, але коли нам запропонували пройти кастинг, ми погодилися. Чому б і ні", - пояснила вона. Амадей став головним героєм фантастичної стрічки, де пес Фокстер – супергерой. У нього є найкращий друг школяр Макс, упродовж усього фільму вони рятують один одного, рідне місто і навіть світ.

Натхненницею стрічки стала інша собака, її господарка – сценарист Анастасія Матешко. Вона розповідає, що мріяла з дітьми про домашнього улюбленця, і коли з’явилася Зоя - прийшла ідея про собаку, яка рятує світ. Амадей утілив цей образ, а Зоя так і залишилася музою. "Амадей собака, який натренований, навчений, тобто він артист за фахом, а Зоя – за покликанням душі", - пояснила вона.

Тепер у пухнастої зірки з’явився власний відеоканал в інтернеті, песика впізнають на вулиці і роблять із ним селфі, але більш за все Амадей обожнює свій м’яч, із ним він грається годинами. Коли під час прогулянки в парку з’являється безпородна красуня, він лише на хвилинку відволікається од гри, але бажання гратися перемагає інстинкти. Робити з Моні кінозірку Олександра не збирається, бо для неї він передусім домашній улюбленець. Але й від пропозицій позніматися обіцяє не відмовлятись, бо певна, що на корм Амадей собі заробить.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції