Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Породілля, яку вагітною рятували після смертельної аварії в Харкові, проплакала все судове засідання над винуватцями

Не всі родичі загиблих і потерпілі сьогодні прийшли на засідання.

У Харкові по суті почали розглядати справу резонансної аварії, в якій загинули шестеро та постраждали п'ятеро людей. На лаві підсудних Олена Зайцева та Геннадій Дронов. Обох їх прокуратура вважає винними у скоєнні ДТП. Водійка "Лексуса" провину визнала.  А от інший фігурант справи - продовжує все заперечувати, йдеться в ТСН.16.45.

На лаві підсудних їх поруч двоє. Підозрюваних Олену Зайцеву і Геннадія Дронова доправили на засідання. Вони стримували емоції. Дронов вже без шийного фіксатора. Його він довгий час носив через начебто травму хребта після зіткнення. Обидва водії із журналістами спілкуватись відмовились. За словами адвоката Дронова, аби не зашкодити самим собі.

«Будь-які висловлювання використовуються проти нього, якщо прокуратура заявляє, що він вводить громадськість в оману шляхом надання певних інтерв'ю, то ми вважаємо, що непотрібно давати такої можливості маніпулювання», - заявив адвокат.

ВідеоСуд у справі харківської ДТП перенесли через клопотання однієї з потерпілих

Обвинувальний акт Дронову і Зайцевій сьогодні так і не зачитали. Не всі родичі загиблих і потерпілі прийшли на засідання. Однак вперше туди з'явилась Жанна Власенко. Вона постраждала у тій аварії, будучи на 20-му тижні вагітності.

Суд у справі харківської ДТП перенесли через клопотання однієї з потерпілих

Не всі родичі загиблих і потерпілі сьогодні прийшли на засідання. Однак вперше сюди з’явилась Жанна Власенко. Вона постраждала у тій аварії, будучи на 20 тижні вагітності. За життя Жанни та її дитини лікарі боролись. І от нещодавно жінка народила. Сьогодні у суді із пресою вона спілкуватись не змогла. Просто плакала. Всі потерпілі та родичі загиблих подали до суду цивільні позови щодо моральної компенсації. Але насамперед чекають вироку суду. 

«Ми в цивільному позові вказали мільйон гривень, але для нас це визначення їхньої провини, що ми визнаємо їх провину і рішення суду тільки закріпить вимоги, ми хочемо суворого покарання», - каже родичка загиблої.

Обвинувальний акт сьогодні так і не зачитали. Суд перенесли через клопотання однієї з потерпілих. Але документ є у розпорядженні ТСН. І в ньому немає жодного слова про опіати, які раніше виявили в організмі водія Зайцевої. У прокуратурі це пояснюють відсутність точної кількості кодеїну в крові дівчини.

І хоч сьогоднішнє засідання перенесли, далі розгляд справи у суді відбуватиметься дуже швидко. Це підтвердили у прокуратурі. Імовірно такі темпи пов’язані із резонансністю цієї справи і цієї аварії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції