Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко хоче позбавити найбільших корупціонерів можливості виходити під заставу

Таким чином, справи будуть доходити до суду.

Петро Порошенко заявив, що у найбільш важких корупційних справах має бути скасований такий запобіжний захід, як грошова застава.

Про це президент України сказав під лекції для студентів КНУ щодо Антикорупційного суду, йдеться на його сайті. 

"Часто-густо боротьбу з корупцією у нас зараз роблять як спортивну рибалку – спіймав, затримав, сфотографував і відпустив", - сказав Порошенко. Він зазначив, що така ситуація не подобається людям.

Президент нагадав, що 3-4 роки тому сам факт затримання викликав бурхливу реакцію, "коли затримували на засіданні уряду, у службовому кабінеті, вночі вдома". Тому, що відбувалось потім, особливої уваги не приділяли. Проте зараз цього недостатньо. "Кожен вирок має дійти до суду. Корупціонер має опинитися на лаві підсудних", - наголосив президент.

Під час цієї лекції Порошенко також заявив, що Антикорупційний суд може з'явитись в Україні вже до кінця року. Президент торкнувся й інших болючих тем антикорупційного правосуддя. 

Нагадаємо, у четвер, 7 червня, Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким передбачається створення Антикорупційного суду.

ВідеоЗадоволені та щасливі: на ухвалення закону про Антикорупційний суд відреагувала Європа

Голова Венеційської комісії при Раді Європи Джанні Букіккіо привітав українців із цією подією і висловив втіху, що закон ухвалений у відповідності до рекомендацій Комісії. Позитивне голосування - на думку єврочиновника - свідчить, що Україна налаштована продовжувати реформи і боротися з корупцією. 

Задоволені та щасливі: на ухвалення закону про Антикорупційний суд відреагувала Європа

Залиште свій коментар

Вибір редакції