Порошенко і глава Словаччини відкрили символічні двері у безвізовий ЄС

11 червня стартував безвіз України з ЄС.

Сьогодні в неділю, 11 червня, на пропускному пункті "Ужгород" президент Петро Порошенко із президентом Словацької республіки Андреєм Кіскою відкрив символічні двері у безвізову Європу.

Під час церемонії президент Порошенко у своїй промові наголосив: "Безвізовий режим з ЄС означає, що Україна зробила величезні реформи. Разом ми змінили країну, а наші партнери з Європи дотримались слова".

Крім того, український президент сказав, що 11 червня назавжди закарбується в нашій історії – це повернення України до об'єднаної Європи

"Безвізовий режим з ЄС означає, що Україна зробила величезні реформи. Разом ми змінили країну, а наші партнери з Європи дотримались слова", – сказав під час виступу Порошенко.

"Сьогодні кожен українець може випити фантастичну каву у Братиславі, полетіти лоукостом у Варшаву, відвідати Віденську оперу", – також наголосив він.

Зазначимо, що для безвізових поїздок необхідно мати біометричний паспорт. Перед поїздкою необхідно оформити страховку та мати певну кількість грошей з собою, яку кожна країна визначає окремо. Фахівці підрахували, що цього літа європейські курорти можуть бути дешевшими, ніж навіть вітчизняні.

ключові дати безвізу, інфографіка на честь Інни

Залиште свій коментар