Порошенко і глава Словаччини відкрили символічні двері у безвізовий ЄС

11 червня стартував безвіз України з ЄС.

Сьогодні в неділю, 11 червня, на пропускному пункті "Ужгород" президент Петро Порошенко із президентом Словацької республіки Андреєм Кіскою відкрив символічні двері у безвізову Європу.

Під час церемонії президент Порошенко у своїй промові наголосив: "Безвізовий режим з ЄС означає, що Україна зробила величезні реформи. Разом ми змінили країну, а наші партнери з Європи дотримались слова".

Крім того, український президент сказав, що 11 червня назавжди закарбується в нашій історії – це повернення України до об'єднаної Європи

"Безвізовий режим з ЄС означає, що Україна зробила величезні реформи. Разом ми змінили країну, а наші партнери з Європи дотримались слова", – сказав під час виступу Порошенко.

"Сьогодні кожен українець може випити фантастичну каву у Братиславі, полетіти лоукостом у Варшаву, відвідати Віденську оперу", – також наголосив він.

Зазначимо, що для безвізових поїздок необхідно мати біометричний паспорт. Перед поїздкою необхідно оформити страховку та мати певну кількість грошей з собою, яку кожна країна визначає окремо. Фахівці підрахували, що цього літа європейські курорти можуть бути дешевшими, ніж навіть вітчизняні.

ключові дати безвізу, інфографіка на честь Інни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: