Порошенко надав українське громадянство сестрі Сенцова і екс-депутату Держдуми РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обидва є громадянами РФ.

Чинний президент Петро Порошенко у п'ятницю, 17 травня, надав громадянство сестрі політв'язня Олега Сенцова Наталці Каплан та колишньому депутату Держдуми Росії Іллі Пономарьову.

Про це вони повідомили у Facebook.

"Здійснилося! Я громадянка України!" - написала Каплан, яка до цього мала російське громадянство. Вона не уточнила, чи вже відмовилася від російського, оскільки в Україні заборонено законом мати подвійне громадянство.

Здійснилося! Я громадянка України!

Опубліковано Натал'єю Каплан Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Також про отримання українського паспорта написав і Пономарьов: "Сьогодні чинний президент України Петро Порошенко, в останній робочий день своєї каденції, підписав указ про надання мені українського громадянства згідно державного інтересу".

Він додав, що збирається  використовувати новий статус з метою отримання нових іноземних інвестіцій для країни, створення нових робочих місць, збільшення державного бюджету.

Нарешті, це трапилось! Сьогодні, чинний президент України - Петро Порошенко, в останній робочий день своєї каденції,...

Опубліковано Ilya Ponomarev Пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Нагадаємо, 13 травня президент України Петро Порошенко вручив орден Ярослава Мудрого президенту Європейської Ради Дональду Туску, а 14 травня - голові Європейскої комісії Жану-Клоду Юнкеру.

ВідеоТелеведучий з Росії Олексій Суханов готується отримати українське громадянство

Телеведучий з Росії Олексій Суханов готується отримати українське громадянство. Про це Катерина Осадча дізналася на костюмованому творчому вечорі танцівника Олександра Лещенка. Суханов розповів про свої стосунки з танцями. Виявляється, колись Олексій був гідним танцюристом. Більше того, телеведучий станцював румбу з Катериною Осадчею. Яким виявився танцювальний дует – дивіться в сюжеті.

Телеведучий з Росії Олексій Суханов готується отримати українське громадянство

Залиште свій коментар

Вибір редакції