Порошенко назвав головні виклики перед європейським майбутнім України

Безвізовий режим - це перший крок повернення українців до європейського дому. 

Президент Петро Порошенко назвав виклики, які стоять перед європейським майбутнім України.

Про це йдеться в зверненні глави держави з нагоди святкування Дня Європи.

Порошенко зазначив, що перший викликом для України є російська агресія.

"І саме тому ми за два роки побудували за допомогою волонтерів, добровольців, кожного українського громадянина українську армію. І вчора, на засіданні Ради національної безпеки і оборони був прийнятий історичний документ – Стратегічний оборонний бюлетень, який є дорожньою картою реформування сектора оборони і безпеки і побудови нового рівня співпраці України і НАТО", - йдеться в зверненні.

Ще один виклик, про який говорив президент,  – це "амбітні, ефективні, всеохоплюючі реформи". На думку Порошенка, дорожньою картою цих реформ є Угода про асоціацію ї Євросоюзом.

"Дорожня карта – це є План дій щодо безвізового режиму, який складав 140 пунктів, і який ми виконали. На сьогоднішній день ми знаходимося напередодні надання Європейським Союзом для українських громадян права вільно подорожувати Європейським Союзом. Це перший крок повернення України у велику європейську країну", - наголосив глава держави.

Нагадаємо, що Порошенко розповів про криваву ціну Європи для України. Президент наголосив, що саме українці захищають Європу від варварства, тиранії, тероризму та агресії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: