Багатодітним родинам виплачуватимуть додаткові півтори тисячі на кожну дитину

Дата публікації
Перегляди
9622
Багатодітним родинам виплачуватимуть додаткові півтори тисячі на кожну дитину

Unsplash/Jens Johnsson

Прожитковий мінімум кожної дитини в українській сім'ї, починаючи від третьої, дорівнюватиме 1,5 тисячі гривень.

Держава збільшує виплати родинам, в яких більше трьох дітей. Зокрема, йдеться про півтори тисячі гривень до тих виплат, які вже існують. Про це 5 березня оголосив у Дніпрі президент України Петро Порошенкоповідомляє Інтерфакс-Україна

"Додатково до раніше гарантованої державою підтримки ми будемо виплачувати сім'ї 1,5 тисячі гривень - прожитковий мінімум на кожну третю, четверту, п'яту дитину", - сказав президент.

Ідеться не про разову акцію, а про постійні виплати.

Нагадаємо, що згідно з програмою народжуваності та підтримки сімей, запровадженої Кабміном, українців знову має стати 52 мільйони – таку мету поставили 2018 року перед собою в уряді. Однак вона не дала результатів, і за підсумками останнього року народжуваність скоротилася на 28 тисяч немовлят.

Новації у вигляді пакунка маляти, муніципальної няні тощо не призвели до сплеску народжуваності. За роки незалежності українців стало на 10 мільйонів менше – 42 мільйони. Така втрата співмірна з кількістю населення таких країн, як Греція, Швеція чи Португалія. За неофіційною ж інформацію, ще кілька мільйонів людей працюють за кордоном, тож в Україні постійно проживає десь близько 35 млн реального населення.

Знову 52 мільйони: Гройсман поставив завдання Кабміну збільшити кількість українців

Знову 52 мільйони: Гройсман поставив завдання Кабміну збільшити кількість українців
Наступна публікація