Порошенко назвав умови, за яких воєнний стан може бути подовжено

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загроза вторгнення Росії продовжує існувати.

Запроваджений в окремих областях України воєнний стан буде подовжено, якщо станеться широкомасштабне вторгнення російських військ.

Про це під час прес-конференції 16 грудня заявив президент України Петро Порошенко.

"Якщо не почнеться широкомасштабна агресія, вторгнення військ збройних сил Російської Федерації на територію України за межами лінії зіткнення і адміністративного кордону Криму, воєнний стан продовжено не буде", - сказав він.

При цьому, за словами Порошенка, загроза вторгнення Росії продовжує існувати. Президент зазначив, що росіяни відвели від кордону з Україною менше 10% військової техніки, яка фіксувалася перед введенням воєнного стану.

"У нас на сьогоднішній день існувала та продовжує існувати загроза вторгнення збройних сил РФ на суверенну територію України, і ми безумовно маємо бути до цього готові. Ми не дамо повторити 2014 рік. Моя мета як президента - це деескалація", - сказав Порошенко.

"Якби війська були відведені, я б негайно припинив дію воєнного стану”, - додав він.

ВідеоВоєнний стан в Україні не буде подовжено - Порошенко

Президент заявив: якщо не буде повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації на територію України за межі лінії зіткнення, воєнний стан подовжений не буде, і розпочнеться підготовка до виборів президента. 

Воєнний стан в Україні не буде подовжено - Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції