Порошенко не вважає результати референдуму в Нідерландах перешкодою для асоціації Україна-ЄС

Президент наголосив, що остаточне рішення приймає уряд Нідерландів

Президент Петро Порошенко вважає, що результати референдуму в Нідерландах, який пройшов 6 квітня, не стануть перешкодою на шляху асоціації Україна-ЄС.

Так, за словами Порошенка, референдум, за попередніми результатами якого 61,1% голландців проти асоціації, носить лише консультативний характер, згідно з Конституцією та законодавством країни. Остаточне рішення прийме уряд Нідерландів.

"Впевнений, що стратегічно, ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи", - сказав президент у своєму коментарі з приводу результатів референдуму.

Поміж тим, Порошенко наголосив, що "справжня мета організаторів референдуму – це не асоціація України з Європейським Союзом, це є атака на єдність Європи".

Порошенко також заявив, що попри референдум, Україна все ж продовжить створення поглибленої зони вільної торгівлі з ЄС.

Нагадаємо, згідно із результатами екзит-полів, 61,1% голландців проголосували проти асоціації України з ЄС. Як свідчать останні результати екзит-полу, проведеного дослідницькою компанією "Ipsos" на замовленням телеканалу "NOS", 0,8% респондентів не віддали свій голос ні за один із варіантів.

Явка, за результатами екзит-полу, не сягає потрібних 30 відсотків. А саме зупинилася на позначці 29 відсотків. Однак є невеличка похибка - три відсотки, тобто може виявитися, що явка у підсумку складе 32%. У цьому випадку референдум із невтішними для України результатами буде визнаний таким, що відбувся.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: