Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко не вважає вбивство Гандзюк розкритим до кінця попри заяви правоохоронців

Правоохоронці заявляють про майже повне розкриття.

Вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк не розкрите до кінця, хоч правоохоронці й заявляють про затримання організаторів, вбивці та помічників. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента Петра Порошенка у Twitter.

"Виходячи з інформації, яку мені надали правоохоронці, злочин проти Катерини Гандзюк вже значною мірою розкритий – знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Однак, я не вважаю, що він розкритий до кінця і впевнений, що потрібно продовжувати роботу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розслідуванням злочину проти Гандзюк і ефективністю та прозорістю слідства загалом Україна має продемонструвати вірність європейським цінностям. Закликав Порошенко й припинити спекуляції на темі вбивства активістки.

Розслідування має бути прозорим і злочинці мають понести покарання

Твердо переконаний, що Катерина Гандзюк не померла, її було вбито. Трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу. Іншої думки тут і бути не може. Виходячи з інформації, яку мені надали правоохоронці, злочин проти Катерини Гандзюк вже значною мірою розкритий – знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Однак, я не вважаю, що злочин розкритий до кінця. Впевнений, потрібно продовжувати роботу. Сьогодні в ВР правоохоронці мають прозвітувати перед суспільством про хід слідства. Політичні спекуляції на темі вбивства Катерини Гандзюк точно не прояснюють цю справу. Тому закликаю провладні та опозиційні сили не кидатись голослівними аргументами та не робити піар на крові. Навпаки, ми маємо об’єднатися і забезпечити, щоб розслідування було прозорим і викликало довіру у суспільстві. Навряд чи хто більше за Президента зацікавлений, щоб злочин було розкрито, розслідування проведено, щоб вбивці, організатори та замовники понесли відповідальність. Жодна версія не буде відкинута, кожна буде дуже ретельно досліджена. Влада має забезпечити прозорість, а правоохоронні органи мають ефективно працювати. Тільки так можна встановити істину та покарати зло.

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 6 листопад 2018 р.

"Політичні спекуляції на темі вбивства Катерини Гандзюк точно не прояснюють цю справу. Закликаю провладні та опозиційні сили не кидатись голослівними аргументами, не робити піар на крові. Маємо об’єднатися і забезпечити, щоб розслідування було прозорим і викликало довіру у суспільстві", - сказав президент.

"Навряд чи хто більше за Президента зацікавлений, щоб злочин було розкрито, розслідування проведено, щоб вбивці, організатори та замовники понесли відповідальність. Після того, як справа перекваліфікована на вбивство, їм загрожує найвища міра покарання", - додав він.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла.

ВідеоСправа Гандзюк. У ВР вимагають створити тимчасову комісію з розслідування нападу на активістку

Покарати винних у смерті Катерини Гандзюк. До цього вже закликали у Державному департаменті Сполучених Штатів. Нині у цій кримінальній справі затримані п'ятеро підозрюваних - виконавці й організатор нападу. Серед них є люди, яких пов'язують із народними депутатами. Зокрема з представником БПП Миколою Паламарчуком. Як на ситуацію реагують у парламенті – далі в ТСН.

Справа Гандзюк. У ВР вимагають створити тимчасову комісію з розслідування нападу на активістку

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що слідство Національної поліції щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк незабаром буде завершене і справу передадуть до суду. Наразі у цій справі затримано п’ятьох підозрюваних – організатора злочину та безпосередніх виконавців.  

Організатори спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook, активісти, а також Telegram-канал The Newsroom оприлюднили власні результати розслідування з посиланням на власні джерела, у яких називають посередником між замовником вбивства та організатором помічника нардепа Паламарчука Ігора Павловського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції