Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко: нинішні школярі житимуть в Україні в складі Євросоюзу

За словами українського президента, Україна обов’язково стане членом Європейського союзу.

Президент України Петро Порошенко пообіцяв школярам, що вони в майбутньому житимуть в Україні, яка буде країною-членом Європейського союзу.

Про це він заявив 3 вересня під час виступу на урочистостях до початку навчального року в ліцеї "Наукова зміна" в Києві, передає прес-служба Адміністрації президента України.

"Ці діти точно будуть жити в Європейському Союзі і жити в Україні, бо Україна буде членом ЄС. І та залізна завіса, яка була побудована ще за часів радянських, ми її крок за кроком руйнуємо і повертаємо спільно наш народ, стягаючи радянське і російське ярмо, до нашого історичного дому – Європи", - заявив Порошенко.

Він також зазначив, що завдяки реформі освіти школярі матимуть можливість активніше спілкуватись й обмінюватись досвідом зі своїми колегами з ЄС.

Нагадаємо, українські першокласники від цього року почнуть вчитися за новою програмою "Нова українська школа". На цю реформу було виділено понад один мільярд гривень. Однак у багатьох містах України до 1 вересня не встигли виготовити освітні матеріали та спеціальні меблі для класів, що викликало невдоволення у багатьох батьків. Наразі все нове обладнання обіцяють доставити до шкіл до жовтня.  Міністр освіти й науки України Лілія Гриневич заявила, що у відсутності необхідних меблів та освітніх матеріалів для першокласників винні органи місцевого самоврядування, які не змогли раціонально та швидко використати отримані на освіту кошти.

ВідеоУ Кропивницькому батьки першачків вимагають для школи меблі та навчальні матеріали

Вимагають забезпечити нову українську школу меблями та навчальним матеріалом. Нині, стверджують батьки першачків, у класах- повна порожнеча, там нема навіть парт, не кажучи про книжки. Дорікають за це управлінню освіти, яке досі не провело тендер на закупівлю. 

У Кропивницькому батьки першачків вимагають для школи меблі та навчальні матеріали

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції