Порошенко обурився тим, що в ЗСУ й Нацгвардії отримують більшу зарплату, ніж у прикордонників

Він виступив за вирівнювання зарплати.

Президент Петро Порошенко заявив про необхідність вирівнювання грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби з тими, хто служить у лавах Збройних Сил України, Національної гвардії та інших силових відомствах.

Про це він сказав під час засідання Ради національної безпеки і оборони України, повідомляє його прес-служба.

"Ми маємо прийняти негайне рішення про внесення змін до Державного бюджету України і забезпечити підвищення грошового забезпечення Державної прикордонної служби", - заявив він.

"Є неприпустимим, коли у нас військовослужбовці різних відомств фінансуються по-різному, коли у нас солдат, який у Збройних Силах, у Національній гвардії, отримує 7 тис. грн, а прикордонник отримує 4–4,5 тис. грн. Категорично неприйнятно", - сказав Порошенко, додавши, що військовослужбовці ДПСУ на рівні з бійцями ЗСУ та Нацгвардії несуть службу у зоні проведення АТО, так само виконуючи функції із оборони держави.

Глава держави запропонував включити зазначене питання до кінцевого рішення сьогоднішнього засідання РНБО, а також звернувся до прем'єра Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради Андрія Парубія з пропозицією про підтримку вирішення цього питання та забезпечення вирівнювання грошового забезпечення.

Відповідний законопроект має бути внесений президентом на розгляд парламенту як першочерговий, йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

"Прошу визначити цей проект як невідкладний від мого імені. Ми маємо вирішити питання прикордонників найближчим часом", - сказав Порошенко.

Також він зауважив, що є неприйнятною різниця в грошовому забезпеченні солдата-контрактника, який тільки-но розпочав службу, і старшини бригади, який 20 років віддав Батьківщині і несе величезну відповідальність за організацію бойового забезпечення, становить лише 1,5-2 тис. грн.

"Маємо створювати належну мотивацію і для підвищення власної кваліфікації, і для того, щоб крім моральних стимулів були ефективні матеріальні стимули для забезпечення служби у зоні проведення АТО і на лінії зіткнення", - сказав він.

Нагадаємо, цьогоріч деяким військовим збільшили зарплату утричі, порівняно зі старою. Так, солдат-контрактник, який служить лише перший рік, отримує уже не 2,3 тис. грн, а 7 тис. гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: