Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко очікує від ЄС створення власного "кремлівського списку"

РНБО має синхронізувати санкційні режими США та України.

Порошенко привітав рішення США запровадити санкції проти російських олігархів, наближених до президента РФ Володимира Путіна, та проти їхніх компаній.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Гідна відповідь агресору через його олігархів і кремлівське оточення за агресію проти України, втручання у внутрішні справи незалежних держав та неповагу до міжнародного права. Вільний світ і надалі зміцнює свою коаліцію проти Москви, за чіткого лідерства Вашингтона та на засадах потужної трансатлантичної єдності та спільних цінностей", - йдеться у повідомленні.

Порошенко висловив сподівння, що Європейський Союз так само впровадить санкції проти осіб і підприємств з "кремлівського списку".

"Вірю, що ЄС аналогічним чином посилить і свої обмежувальні заходи проти кремлівської верхівки", - додав він.

За словами президента, РНБО України повинна синхронізувати український та американський санкційні режими.

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Москви

Під них потрапили 24 російських багатії та можновладці з так званого "кремлівського списку". А також 14 підконтрольних їм компаній. Фігурантів переліку Вашингтон підозрює у втручанні у вибори президента США. Напередодні, новину про можливі санкції прокоментував прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, заявивши, що у Росії вже давно немає олігархів.

США запроваджують нові санкції проти Москви

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм, передає Bloomberg News.

Залиште свій коментар

Вибір редакції