Порошенко одужав від коронавірусу і завтра повертається до роботи

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко одужав від коронавірусу і завтра повертається до роботи

УНІАН

Окремо він подякував лікарці-інфекціоністці Ользі Голубовській за те, що та особисто вилікувала його.

П'ятий президент України і лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко повідомив, що отримав негативний результат тесту на COVID-19, тому вже завтра він повертається до роботи. 

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці. 

"Cьогодні отримав негативний результат тесту. Завтра повертаюся до роботи", - написав він. Окрему подяку політик висловив інфекціоністці, заслуженій лікарці України Ользі Голубовській. 

"І не лише за те, що вилікувала мене особисто. Вже сім місяців пані Ольга без вихідних, ледве чи не цілодобово самовіддано захищає українців від коронавірусу. Крім лікарської практики, веде велику роз’яснювальну, просвітницьку роботу. Прошу, в інтересах вашої безпеки, прочитайте її сьогоднішній пост. Дослухайтеся до її порад та рекомендацій так, як це робив я".

Нагадаємо, позитивний тест на COVID-19 Порошенко отримав 29 вересня. Тоді нардеп повідомив, що через недугу він призупиняє передвиборчі поїздки регіонами і буде лікуватися вдома. 

Він захворів разом зі своєю донькою і лікувався в одній з київських лікарень. У Порошенка виявили двостороннє запалення легень.

Наступна публікація