Порошенко переконує, що "Укрпошта" і надалі буде доставляти пенсії у села

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

При цьому тарифи на її доставку підвищуватись не будуть.

Президент України Петро Порошенко заявив, що "Укрпошта" не закриє свої відділення у сільській місцевості та продовжить доставляти пенсії без підвищення тарифу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Дуже непросте, але єдине правильне рішення. У мене є пропозиція до уряду, і її підтримали… щоб ми виділили 500 мільйонів гривень з державного бюджету для того, щоб забезпечити компенсацію "Укрпошті" витрат на доставку пенсій", — сказав Порошенко.

Він висловив впевненість, що цю поправку підтримають і депутати у Верховній Раді.

Зазначається, що додаткове фінансування "Укрпошти" дозволить компанії продовжити доставляти пенсії у сільській місцевості, а також не закривати відділення у малих селах.

ВідеоЖителі сіл обурені наміром "Укрпошти" припинити доставку пенсій

 З нового року "Укрпошта" хоче припинити доставку грошей до квартир пенсіонерам. Листоноші працюють у мінус, бо за доставку пенсій не покривається навіть собівартість. Чи готові люди до ймовірного нововведення - далі у сюжеті. 

Жителі сіл обурені наміром "Укрпошти" припинити доставку пенсій

Нагадаємо, раніше керівництво "Укрпошти" пригрозило зупинити доставку пенсій у села та закрити близько 7 тисяч відділень, якщо влада не підніме тариф на доставку. 

У відповідь на погрози, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував менеджменту "Укрпошти" звільнитися у разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції.  Згодом уряд вирішив профінансувати доставку пенсій у села - у проект бюджету на 2019 рік вперше за десятиліття заклали 500 млн грн для "Укрпошти".

Залиште свій коментар

Вибір редакції