Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав указ про проведення військового параду у Києві на День незалежності

Президент підписав Указ "Про відзначення 27-ї річниці незалежності України".

24 серпня в рамках святкування Дня незалежності у Києві відбудеться військовий парад.

Відповідний указ у середу підписав президент України Петро Порошенко.

"24 серпня, у День незалежності України, має бути проведено парад військ на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності у столиці України – Києві. Указом також визначено проведення тематичних урочистих, наукових, інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів в Україні та за її межами, молебнів за Україну", - йдеться у повідомленні.

Президент доручив уряду створити організаційний комітет з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України, а також розробити і забезпечити виконання плану заходів з підготовки і відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

23 серпня, у День Державного Прапора України, має бути проведена  офіційна церемонія урочистого підняття українського прапору та інші заходи, спрямовані на виховання поваги до державних символів України.

Закордонні дипломатичні установи України також мають провести заходи до Дня незалежності, 100-річчя відродження української державності та до Дня Прапора України за участю представників української громадськості за кордоном.

2Нагадаємо, минулого року День Незалежності святкувався особливо - разом із українськими підрозділами Хрещатиком крокували представники десяти армій світу. Головною вулицею Києва пройшлись збройні сили Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Грузії, Великої Британії, а також Канади і США. 

ВідеоПрапор у небі молитви за мир: як в областях відсвяткували День Незалежності України

Залиште свій коментар

Вибір редакції