Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав указ про спортивну реабілітацію учасників бойових дій на Донбасі

Президент заявив про запуск нової системи державної політики реабілітації українських воїнів.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про спортивну реабілітацію учасників бойових дій на Донбасі. Глава української держави підписав документ під час церемонії закриття Національних змагань "Ігри Нескорених 2018 року".

"Ми запускаємо нову систему державної політики реабілітації українських воїнів", - заявив Порошенко.

Указ передбачає, що обласні державні адміністрації мають розробити і затвердити заходи, спрямовані на розвиток спортивної реабілітації. Заняттями спортом мають бути забезпечені особи з інвалідністю, також йдеться про розширення мережі спортивних залів, надання протезів та ортезів для занять спортом.

"Йдеться і про залучення учасників бойових дій до спортивних змагань та інших заходів. Окремо наголошую - до участі у змаганнях за участю наших партнерів з країн НАТО, у міжнародних змаганнях", - сказав президент.

За словами Порошенка, у подальшому реабілітацією учасників бойових дій має зайнятися єдиний державний орган. Президент пропонує, щоб цей орган називався "Міністерство у справах ветеранів України". Створення цього міністерства - це ще одне першочергове завдання, яке має виконати українська влада, сказав президент.

ВідеоУ Межигір'ї влаштували реабілітаційний кінний центр для бійців АТО

У колишній резиденції екс-президента втікача Януковича, а нині національному парку Межигір’я, бійців реабілітують за допомогою коней. Організувала такий центр Наталя. Жила у Франції, а коли в країні розпочалась війна, зрозуміла, що може передати воїнам свій європейський досвід лікування. 

У Межигір'ї влаштували реабілітаційний кінний центр для бійців АТО

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції