Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав указ про звільнення в запас та строки призовів у 2016 році

Звільнення в запас відбудеться у квітні - червні та у листопаді 2016 року.

Глава держави підписав указ "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році".

Відповідно до указу із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту у запас будуть звільнені військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та відслужили встановлені терміни строкової військової служби. Звільнення в запас відбудеться у квітні - червні та у листопаді 2016 року.

Указом також передбачене звільнення в запас у жовтні - грудні 2016 року інших військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені строки строкової військової служби.

Указом визначені строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 5 травня - 30 червня та жовтень – листопад 2016 року.

Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 5 квітня 2016 року, та пункту 2 статті З, який набирає чинності з 1 вересня 2016 року.

Нагадаємо, що до 2018 року в Україні планують переглянути вік майбутніх призовників.

Цього вимагає від влади концепція розвитку сектора безпеки і оборони, яку затвердив наказом від 14 березня президент країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції