Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, що прирівнює учасників Революції гідності до учасників бойових дій

За словами президента, герої Майдану були першими добровольцями, які виборювали свою свободу.

Президент Порошенко підписав закон, що надає учасникам Революції гідності пільг та соцгарантій учасників бойових дій, про що він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Спецоперація Кремля по зриву підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом була частиною гібридної війни проти України. Тому учасники Революції гідності робили ту ж саму справу, що й солдати на фронті. Не випадково, саме вони в 2014 році стали першими добровольцями. Тим, хто на барикадах Майдану отримав поранення чи втратив здоров’я, віднині надаються такі ж пільги, як учасникам бойових дій. Сьогодні я підписав відповідний закон, який відновлює справедливість,"- зазначив Порошенко.

Та додав, що такий крок з боку держави є шаною мужності, продемонстрованої у важкі часи змін.

Підписання Закону Про статус ветеранів війни

Спецоперація Кремля по зриву підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом була частиною гібридної війни проти України. Тому учасники Революції гідності робили ту ж саму справу, що й солдати на фронті. Не випадково, саме вони в 2014 році стали першими добровольцями. Тим, хто на барикадах Майдану отримав поранення чи втратив здоров’я, віднині надаються такі ж пільги, як учасникам бойових дій. Сьогодні підписав відповідний Закон, який відновлює справедливість. Це – шана з боку держави до мужності, яка була продемонстрована під час Революції Гідності.

Опубликовано Петро Порошенко 21 ноября 2017 г.

Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у Києві. Президентське подружжя встановило лампадки до хреста на місці загибелі та вшанувало пам’ять загиблих. У церемонії також взяли участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та голова Верховної Ради України Андрій Парубій. 

Відео Герої небесної сотні отримали звання Героїв України

Залиште свій коментар

Вибір редакції