Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон про процедури закупівлі товарів і послуг для підготовки "Євробачення"

Рада прийняла цей закон ще 17 листопада.

Президент Петро Порошенко підписав Закон про закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу "Євробачення".

Про це повідомляє прес-служба президента.

Законом на період до 14 травня 2017 року запроваджується переговорна процедура на випадки закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки та проведення конкурсу, перелік яких встановлюється рішенням уряду.

Законом також надається право замовнику укладати договір на закупівлю у п'ятиденний строк з дня оприлюднення повідомлення про намір його укладання.

Згідно з повідомленням, закон дозволить забезпечити якісну підготовку до пісенного конкурсу та створить умови для оперативного прийняття управлінських рішень у сфері публічних закупівель усього необхідного для підготовки та проведення цього заходу.

Нагадаємо, вже названі дати проведення "Євробачення 2017" у Києві. Оргкомітет конкурсу призначив також його виконавчих продюсерів.

Керівник управління туризму Київської міськадміністрації Антон Тараненко оголосив ціни квитків на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2017", який відбудеться в Києві. За словами Тараненка, квитки продаватимуться на 9 єврошоу - шість генеральних репетицій, два півфінали і фінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції