Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон про рівність прав жінок та чоловіків в армії

Скасовується низка обмежень для жінок щодо служби в армії.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає забезпечення рівності прав чоловіків та жінок у Збройних силах.

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях" сприятиме підвищенню рівня правового захисту жінок в армії, а також збільшенню кількості жінок у Збройних силах, зокрема на вищих військових посадах.

"Законом надаються рівні можливості особам обох статей щодо укладення контракту на проходження військової служби, та визначається, що жінки можуть укладати контракт на проходження військової служби до досягнення граничного віку перебування на військовій службі", - йдеться у повідомленні.

Законом передбачено забезпечення рівного доступу до військових посад як для чоловіків, так і для жінок, а також одакового рівня відповідальності під час служби. 

До того ж скасовуються обмеження щодо служби жінок у військовому запасі, а також в проходженні військових зборів. 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон, який запроваджує військове привітання "Слава Україні! - Героям слава!" 

Залиште свій коментар

Вибір редакції