Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, що спростить телерадіомовлення в зоні АТО та окупованому Криму

Прийняття закону скоротить час запуску мовлення утричі.

Президент Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України", йдеться на офіційному сайті.

Це сприятиме прискоренню видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення у зоні проведення АТО, на території окупованого Криму та у прикордонних районах, які є найбільш вразливими до зовнішнього негативного інформаційного впливу.

Також зазначається, що ухвалення цього закону повинно забезпечити безперервне мовлення українських телерадіоорганізацій та їхню трансляцію на цих територіях.

За словами самого президента, такий крок прискорить отримання дозволу на мовлення втричі. Раніше на це витрачався майже рік.

"Якщо донедавна запуск мовлення на територію Криму займав до 9-12 місяців, через процедурну складність прорахунку, координації радіочастот та надання ліцензій. То наразі швидкість розгортання українського мовлення скоротиться утричі", - каже Порошенко.

Та додає, що від початку військової агресії на Донбасі було організовано додаткове мовлення 25 українських телеканалів і радіостанцій.

"І вже протягом найближчих місяців нові українські телеканали і радіостанції почнуть мовити на окуповані Крим та тимчасово непідконтрольні Донецьк і Луганськ на підставі звичайних заяв", - зазначив президент.

Підписав Закон щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення АТО та прикордонних районах України. Якщо нещодав...

Опубликовано Петро Порошенко 9 января 2018 г.

Нагадаємо, раніше Порошенко розповів, що українські радіостанції перевищили квоту на пісні українською мовою на 13%. Що свідчить про бажання українців слухати пісні рідною мовою.

ВідеоДоступне телебачення: спеціалісти вперше почали перевіряти точність покриття цифрового мовлення

Залиште свій коментар

Вибір редакції