Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, що ускладнює росіянам в'їзд до України

Уряд почне займатися відповідними змінами у міграційній політиці.

Росіянам, які бажають потрапити до України, відтепер необхідно буде проходити посилену перевірку для перетину кордону.

Відповідне рішення РНБО підписав президент України Петро Порошенко.

Так, указ під назвою "Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики" передбачає розгляд Кабінетом Міністрів та парламентом низки проектів законів, що посилюють контроль в'їзду на територію України.

Зокрема може бути введене написання електронного листа про намір відвідати Україну громадянами країни-агресора та особами без громадянства із країн підвищеного міграційного ризику. Причиною для цього слугує бажання правоохоронців знати конкретну мету відвідин особами з країн ризику України.

Уряд також має внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, які посилюють відповідальність за порушення прийняття на роботу осіб без громадянства, їхнього доступу до освіти та отримання ними місця проживання. 

Посилиться і контроль за іноземцями, які вже перетнули кордон і перебувають на території України. Кабмін, до того ж, розгляне стратегію розвитку міграційної політики до 2025 року.

Нагадаємо, 1 березня Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення про додаткові заходи щодо в'їзду до країни громадян Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції