Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, який дозволяє саджати до в'язниці за знущання над тваринами

До Кримінального кодексу вносяться зміни, які посилюють відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Про це свідчать дані на сторінці законопроекту №5119-1 на сайті Верховної Ради, передають Українські Новини.

Закон вносить відповідні зміни у Кримінальний кодекс.

Відео Зоозахисники та представники цирку посварились під час мітингів під АП

Відтепер за жорстоке поводження з тваринами: знущання, нанесення побоїв, вчинення інших насильницьких дій, які завдали тварині фізичний біль, страждання і не заподіяли тілесних ушкоджень, передбачаються штрафи у розмірі 3400-5100 грн з конфіскацією тварини, якщо для неї є загроза.

Раніше штраф становив від 153 до 357 грн.

Такі ж дії, вчинені щодо двох і більше тварин, або групою осіб, тягнуть за собою стягнення штрафу від 5100 до 8500 грн або адмінарешт до 15 діб з конфіскацією тварини, якщо перебування у господаря несе загрозу його життю чи здоров'ю.

Насильницькі дії стосовно тварин, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, караються штрафом від 3400 до 8500 грн.

Згідно зі змінами, жорстоке поводження з тваринами, яке призвело до каліцтва або його загибелі, буде каратися арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

Ті ж дії, вчинені у присутності неповнолітнього, тягнуть за собою обмеження волі від 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції