Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, який заохочуватиме до проходження військової служби. Основні зміни

Його реалізація має на меті підвищити мотивацію військовослужбовців.

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби", який має на меті заохочувати громадян до військової служби.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

"Реалізація вимог зазначеного Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби", - йдеться у повідомленні.

Закон вносить зміни до законів України: "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"; "Про військовий обов’язок і військову службу"; "Статут внутрішньої служби Збройних Сил України".

Цим законом передбачається підвищення з 23 до 30 років віку прийому громадян як курсантів до вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції об’єднаних сил вступати на навчання та продовжувати військову службу як офіцери або сержанти, а також підвищення до 60 років граничного віку перебування в запасі військовозобов’язаних-жінок, як це вже визначено для чоловіків, що забезпечить гендерну рівність та збільшить мобілізаційний ресурс.

Також буде спрощено укладання короткотривалих контрактів на проходження військової служби.

Однією із найважливіших змін стане те, що тепер буде надано можливість військовослужбовцям, визнаним рішеннями військово-лікарських комісій непридатними за станом здоров’я до військової служби, продовжувати проходження служби.

"Бойовий досвід, морально-ділові якості та мотивація до військової служби таких військовослужбовців, незважаючи на їхній фізичний стан, можуть бути реалізовані на військових посадах, які не потребують фізичних навантажень", - підкреслили в прес-службі.

Раніше у Міноборони заявили, що мобілізували до проходження військової служби 500 офіцерів запасу до 43 років. Офіцерів направлено на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції