Порошенко підтвердив рішення Єврокомісії щодо безвізового режиму з Україною

Новину президент повідомив у Twitter.

Єврокомісія дійсно погодилася, що Україна виконала всі умови для введення безвізового режиму з ЄС.

Про це на своїй офіційній сторінці у Twitter повідомив президент України Петро Порошенко.

"Європейська комісія підтвердила, що Україна виконала всі критерії Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України. Безвізові подорожі до Європи, ось і ви!", - написав лідер країни у соцмережі. 

Нагадаємо, у ЗМІ раніше з'явилася інформація, що сьогодні, 18 грудня, в Брюсселі Єврокомісія остаточно схвалила позитивний звіт стосовно виконуваного Україною Плану дій до лібералізації візового режиму з ЄС.

Варто зауважити, що для візової лібералізації Україні необхідно було прийняти ряд законів. Зокрема, про депортацію мігрантів, конфіскацію майна корупціонерів, записаного на третіх осіб, та на себе, закон, який передбачає створення державного бюро розслідувань, закон, який дає дозвіл на арешт майна, закон про заборону дискримінації секс-меншин на роботі.

Також Верховна Рада проголосувала за створення Агентства з повернення і управління активами, нажитими незаконним шляхом і за створення Антикорупційного бюро.

Президент Європейського Союзу Дональд Туск також зазначив, що "Україна зробила великий прогрес протягом минулого місяця на шляху до лібералізації візового режиму, що в свою чергу призведе до цієї лібералізації так скоро, як тільки це буде можливо".

Слід зазначити, у разі схвалення програми виконаних вимог, Україна зможе отримати безвізовий режим вже через три-чотири місяці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: