Порошенко питав дозволу у Байдена щодо призначення Луценка генпрокурором - нардеп

Порошенко питав дозволу у Байдена щодо призначення Луценка генпрокурором - нардеп

Фото: УНІАН

П'ятий президент України нібито хотів догодити Джо Байдену, аби отримати мільярд доларів.

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач стверджує, що призначення Юрія Луценка на посаду генпрокурора залежало від рішення віцепрезидента США Джо Байдена.

Нардеп опублікував плівки розмов нібито між п'ятим президентом України Петром Порошенком та Джо Байденом. На аудіозаписах чутно, як голос схожий на Порошенка питає дозволу на призначення Луценка генпрокурором.

"Одним з можливих кандидатів на цю посаду (прим. генпрокурора після Шокіна) був лідер моєї фракції Луценко. Якщо ви вважаєте, що політично мотивована персона не зовсім підходить з вашої точки зору, я відкликаю свою пропозицію. Ніхто не знає, що я буду пропонувати Луценку. В цій ситуації я виключу всіх політично мотивованих кандидатів з цього процесу", - йдеться у записах.

На це ніби то Байден відповідає, що подумає над кандидатурою разом зі своєю командою: "Слухайте, давайте після того, як ми завершимо розмову, дайте мені зібрати команду і обговорити те про що ми тільки-но говорили. Я згоден, що існує терміновість у цьому питанні".

Юрій Луценко був призначений на посаду Генерального прокурора України 12 травня 2016 року, його попередником був Віктор Шокін. Луценко  керував генпрокуратурою до кінця каденції Петра Порошенка та був звільнений 29 серпня 2019 року.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Український" скандал у Вашингтоні
Дата публікації
Перегляди
860
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація