Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко подав у Раду законопроект про зміну військового вітання на "Слава Україні!"

Ці слова лунатимуть на урочистих церемоніях.

Президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради законопроект, котрим патріотичне вітання "Слава Україні! – Героям слава!" закріплюється в якості статутного для Збройних сил України. У прес-службі українського парламенту повідомляють, що документ подано, як "невідкладний".

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що метою змін є упорядкування ритуалу підняття державного прапора України та встановлення в армії нового вітання. Схвалення закону не потребуватиме бюджетних видатків на реалізацію і не передбачає змін до інших законів, окрім пропонованої корекції закону про статути ЗСУ.

ВідеоНа параді до Дня Незалежності вперше пролунало у якості привітання "Слава Україні"

На параді до Дня Незалежності вперше пролунало нове офіційне вітання українського війська: "Слава Україні", і відповідь: "Героям слава".

На параді до Дня Незалежності вперше пролунало у якості привітання "Слава Україні"

"Прийняття цього проекту закону дозволить забезпечити підвищення престижу військової служби та іміджу Збройних Сил України в суспільстві, впорядкування взаємовідносин між військовослужбовцями та запровадження нових традицій українського війська", - наголосив у супровідному документі міністр оборони України Степан Полторак.

У самому тексті змін, окрім вітання на урочистих подіях і піднятті державного прапору, пропонується дозволити звернення "пане" відносно офіцерів поряд із діючим словом "товаришу". Відповідні норми мають бути закріплені в статуті внутрішньої служби та стройовому статуті ЗСУ.

Інфографіка парад до Дня Незалежності-2018
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції