Порошенко подякував Туску за консенсусне рішення ЄС впровадити санкції проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції будуть впровадженні за агресію Росії у Керченській протоці в минулому році.

Президент Петро Порошенко подякував президенту Європейської Ради Дональду Туску за єдність країн-членів ЄС у питанні впровадження "азовського пакету санкцій" проти Росії.

Про це Порошенко заявив у понеділок, 18 лютого, під час зустрічі з Туском у Києві.

"Я вдячний за сьогоднішнє рішення Ради Європейського Союзу, коли одноголосно було ухвалено рішення про запровадження "азовського" пакету санкцій - саме те, про що ми з вами, пане президенте, домовлялися в грудні, і мені надзвичайно приємно і важливо, що ми зберігаємо те, про що домовлялися п'ять років тому: що нам потрібна єдність, від Європи нам потрібна солідарність з Україною", - заявив Порошенко.

Він назвав атаку на українські кораблі Росією у листопаді 2018 року "цинічною", і назвав це неприкритим актом агресії проти Військово-морських сил України. "Це була спроба окупації Керченської протоки і Азово-Чорноморського басейна з боку Російської Федерації, прикордонних військ ФСБ РФ", - доповів він Туску.

Нагадаємо, у понеділок, 18 лютого, міністри закордонних справ країн-членів ЄС досягли консенсусу щодо запровадження персональних санкцій проти росіян, які брали участь в захопленні українських моряків у Керченській протоці.

15 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що пакет "Азовських санкцій" проти Росії за напад на українські кораблі та захоплення у полон українських моряків біля Керченської протоки в цілому обговорено і затверджено. За його словами, проект по санкціях розписаний на 124 сторінках і це буде "підвищена ціна, яку Росія має і мусить заплатити за акт агресії проти України".

Раніше йшлося, що ЄС впровадить санкції проти восьми фізичних осіб, відповідальних за агресію у Керченській протоці. Нині ні з боку ЄС, ні з боку українського керівництва, немає пояснень, у чому полягає "азовський пакет" санкцій і кого саме він торкнеться.

ВідеоЄС погодив новий пакет санкцій проти росіян, причетних до захоплення українських моряків

Нові санкції проти росіян погодив Європейський Союз. Це так званий "азовський пакет", за захоплення українських кораблів та моряків, і за блокування Керченської протоки. Що передбачають нові санкції і чи допоможуть вони визволити наших моряків з російського полону – далі у сюжеті.

ЄС погодив новий пакет санкцій проти росіян, причетних до захоплення українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції