Порошенко поговорив із Тіллерсоном про ескалацію на Донбасі та антиросійські санкції

Президент наразі перебуває з візитом у Німеччині.

Президент України Петро Порошенко, провів телефонну розмову з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Порошенко поінформував Тіллерсона щодо останньої ескалації ситуації на Донбасі, а також про порушення Росією Мінських домовленностей.

"Під час розмови йшлося про протидію триваючій російській агресії та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом, в тому числі з допомогою політики санкцій", - повідомляє прес-служба.

Своєю чергою Держсекретар США повідомив про результати зустрічі на рівні міністрів закордонних справ країн G-20 у Бонні та наголосив на важливості виконання Мінських домовленостей.

Порошенко запросив Тіллерсона відвідати Україну.

Нагадаємо, новий Держсекретар США Рекс Тіллерсон після зустрічі з главю МЗС РФ Сергієм Лавровим заявив, що США готові співпрацювати з РФ, однак, спершу очікують від Росії виконання зобов'язань перед Україною

"Оскільки ми шукаємо нову точку опори, ми очікуємо, що Росія буде виконувати свої зобов'язання в рамках Мінських домовленостей і буде працювати над деескалацією насильства в Україні", — сказав Тіллерсон журналістам після зустрічі з Лавровим. 

Крім того, він додав, що зустріч була продуктивною, однак, окрім "українського питання", більше нічого не прокоментував. 

Залиште свій коментар