Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко помилував єдину в Україні жінку, засуджену до довічного ув'язнення за подвійне вбивство

Кушинська відмовлялася визнати провину, як того вимагає процедура прохання про помилування.

Президент України Петро Порошенко помилував Любов Кушинську, яка була засуджена до довічного ув'язнення за вбивство двох осіб.

Про це у Facebook повідомив депутат від БПП Олександр Грановський.

"Через 20 (двадцять) років 2 (два) місяці і 5 (п'ять) днів Любов Кушинська дізналася, що скоро звільниться, а точніше в березні 2018 року, а точніше через кілька тижнів", - написав він.

За словами нардепа, Кушинська була засуджена незаконно і відмовлялася визнати провину, як того вимагає процедура прохання про помилування.

"Люба нікого не вбивала. Я особисто знайшов і деяких суддів, які слухали цю справу, прокурорів, які звинувачували Любу, інших свідків, поговорив з журналістами і т.д. Поза всяким сумнівом, в той далекий час система отримала однозначну команду: Люба Кушинська повинна здохнути на нарах", - зазначив Грановський.

Через 20 (двадцать) лет 2 (два) месяца и 5 (пять) дней Любовь Кушинская узнала, что скоро освободится, а точней в марте...

Опубліковано Александром Грановским 1 березень 2018 р.

Нардеп розповів, що особисто звернувся з проханням до президента і до комісії з помилування. Він також підготував нові експертні висновки, які доводили, що наявні матеріали кримінальної справи не давали ні можливості, ні права суддям винести обвинувальний вирок.

Зокрема, 1997 року Любов Кушинську звинуватили у вбивстві двох чоловіків. За словами жінки, її вирок замовив близький їй чоловік, який заборгував їй велику суму грошей. Вона - єдина в Україні жінка, яку засудили до довічного ув'язнення.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко помилував особу, що має сприяти подальшому процесу звільнення українців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції