Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко помістив свої картини за ґрати і відкрив виставку: до музею знову навідалось ДБР

Порошенко помістив свої картини за ґрати і відкрив виставку: до музею знову навідалось ДБР

Картини буквально перебувають "під арештом".

В Києві в музеї Івана Гончара відкрили нову виставку картин з колекції п’ятого президента Петра Порошенка, тільки цього разу картини розмістили за тюремними ґратами. Для огляду знову приходили слідчі Державного бюро розслідувань.

Про це йдеться в ТСН.16:45

П’ятий президент разом з дружиною відкрив виставку картин, які цікавлять ДБРівців. Роботи Івана Айвазовського, П`єтро Барделліно, Івана Міодушевського та ще сорок полотен обгородили колючим дротом та ґратами.

Водночас до музею знову навідалися слідчі Державного бюро розслідувань. Силовики намагалися провести експертизи витворів мистецтва. Однак, усередину їх не пустили. 

У музеї кажуть, зробили це навмисно. Саме через ці картини в ДБР відкрили кримінальне провадження. Слідчі запевняють, їх ввозили до України з приховуванням від митного контролю.

Презентувати виставку Порошенко намагався ще 26 травня. Саме тоді його викликали на допит як свідка в цій справі. Та замість візиту до правоохоронців, Порошенко вийшов у прямий ефір із музею.

Слідчі ДБР, дізнавшись про це, самі приїхали за ним і взяли музей штурмом. Вилучили митні декларації на картини та заарештували їх. Досудове слідство в цій справі триває. Колекцію Порошенка оцінюють у чотири мільйони фунтів стерлінгів. Він заявляє, що всі податки на картини сплатив.

Відео ДБР знову навідалось до музею Гончара, де зберігаються картини Порошенка

Слідчі ДБР знову навідались до столичного музею Гончара, де зберігаються 43 картини Петра Порошенка. Силовики намагались провести експертизи витворів мистецтва. Однак, всередину їх не пустили. За кілька годин до цього, п’ятий президент відкрив виставку картин, які цікавлять ДБРівців. Роботи Івана Айвазовського, П`єтро Барделліно, Івана Міодушевського та ще 40 полотен огородили колючим дротом та гратами. У музеї кажуть, зробили це навмисно. Колекцію Порошенка оцінюють у 4 мільйони фунтів стерлінгів.

ДБР знову навідалось до музею Гончара, де зберігаються картини Порошенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції