Порошенко попросить у Європи безкоштовну вакцину проти грипу

Крім того, глава вітчизняного МЗС обговорить у Брюсселі питання лібералізації візового режиму з ЄС, а також зміцнення енергобезпеки.

17 листопада міністр закордонних справ Петро Порошенко візьме участь у зустрічі в форматі "Друзі України + Україна" на рівні міністрів закордонних справ країн ЄС, що відбудеться в Брюсселі.

Як повідомляє прес-служба МЗС, зазначений захід проходитиме в рамках засідання Ради міністрів ЄС, одним із ключових пунктів порядку денного якого буде обговорення "українського питання".

Зустріч Порошенка з главами зовнішньополітичних відомств держав-членів ЄС є важливим інструментом міжнародної підтримки європейської інтеграції України. Метою нинішнього заходу є обговорення ключових питань порядку денного відносин між Україною та ЄС, змістовного наповнення Саміту Україна-ЄС 4 грудня у Києві, а також внутрішньополітичної ситуації в нашій державі напередодні президентських виборів.

Очікується, що Порошенко порушить, серед іншого, питання лібералізації візового режиму з ЄС, виділення Україні вакцин проти грипу як гуманітарної допомоги, а також зміцнення енергетичної безпеки.

Програмою перебування Порошенка в Брюсселі передбачено проведення двосторонніх зустрічей з главами зовнішньополітичних відомств окремих держав-членів ЄС та керівництвом інституцій Євросоюзу.

Читайте також:

Експерт: вступ України в НАТО зведе нову Берлінську стіну

Європа розчарована помаранчевими лідерами України

Україні "не світить" приєднання до Євросоюзу до 2011 року

Українців не беруть до НАТО, бо вони усвідомлюють себе росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: