Порошенко попросив 15 мільйонів, щоб урятувати МЗС

Глава МЗС вимагає в уряду терміново збільшити фінансування його відомства. Наразі у МЗС не вистачає грошей навіть на бензин.

Новопризначений міністр закордонних справ Петро Порошенко одразу почав вирішувати питання фінансування Міністерства закордонних справ. Про це він повідомив журналістам після свого призначення на посаду.

"Дійсно, дипломатичний корпус потрібно рятувати. На сьогоднішній день ситуація надзвичайно складна - обмежені телефонні дзвінки, не фінансуються витрати на бензин, продаються машини. І першим кроком було внесення пропозицій зараз додати в проект змін до державного бюджету, який зараз обговорюється у Верховній раді, додаткові кошти на забезпечення діяльності Міністерства закордонних справ", - підкреслив Порошенко.

Глава МЗС наголосив, що неефективне виконання Міністерством функцій державі не потрібне. "Потрібно або фінансувати і отримувати результати від Міністерства, або не фінансувати взагалі. І зараз мова йтиме про 15 млн грн, але це тільки перший крок. Ми розроблятимемо, - вірніше, вже розробили і подамо в уряд пропозиції про збільшення прибуткової частини бюджету щодо Міністерства закордонних справ. І це збільшення буде направлено на збільшення фінансування витрат Міністерства", - відзначив він.

Читайте також:

Порошенко пробачив Тимошенко всі образи. Історія "кохання"

Порошенко спростував можливість переведення вкладів у гривню

Порошенко запевняє у правильності дій команди Стельмаха

Порошенко переконаний, що Україні дефолт не загрожує

ВідеоПорошенко про своє призначення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: