Порошенко порадив українцям почитати книгу "Євромайдан очима ТСН"

Глава держави виділив найкращі видання про Революцію гідності.

Президент України Петро Порошенко порадив українцям прочитати книги, які дозволяють повернутися в атмосферу Майдану, серед інших він відзначив і "Євромайдан очима ТСН", написану зі спогадів журналістів ТСН

"Цього року я зібрав книги, які постійно повертають в атмосферу Майдану. Для чого це робилося, що це коштувало країні і як зробити так, щоб це робилося не дарма. По-перше, я хочу подякувати всім, хто має відношення до випуску цих книг. Вони є різноманітні - починаючи від "Фантомні болі майдану", де зібрані всі Facebook-повідомлення, "Люди майдану", яку було випущено фантастичним колективом газети "День", "Євромайдан очима ТСН"; Антін Мухарський випустив "Майдан. Революція Духу" і фантастична книга "Euromaidan - History in The Making". Згадайте, поверніться, знайдіть ці книги - вони цього вартують. Навіть можливість хоча б раз на тиждень, чи раз на місяць їх продивитись - повертає в ту атмосферу. Це дуже корисно!", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

 
публикация Петро Порошенко.

Замовити книгу можна в інтернет-магазині за посиланням  та в книгарні "Є".

Окрім книги, журналісти ТСН запустили і медіа-проект "Євромайдан очима ТСН". Кожного дня на сайті проекту з'являється інформація про найважливіші події, які сталися на Революції гідності рівно рік тому. 

Залиште свій коментар