Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко порадив українцям почитати книгу "Євромайдан очима ТСН"

Глава держави виділив найкращі видання про Революцію гідності.

Президент України Петро Порошенко порадив українцям прочитати книги, які дозволяють повернутися в атмосферу Майдану, серед інших він відзначив і "Євромайдан очима ТСН", написану зі спогадів журналістів ТСН

"Цього року я зібрав книги, які постійно повертають в атмосферу Майдану. Для чого це робилося, що це коштувало країні і як зробити так, щоб це робилося не дарма. По-перше, я хочу подякувати всім, хто має відношення до випуску цих книг. Вони є різноманітні - починаючи від "Фантомні болі майдану", де зібрані всі Facebook-повідомлення, "Люди майдану", яку було випущено фантастичним колективом газети "День", "Євромайдан очима ТСН"; Антін Мухарський випустив "Майдан. Революція Духу" і фантастична книга "Euromaidan - History in The Making". Згадайте, поверніться, знайдіть ці книги - вони цього вартують. Навіть можливість хоча б раз на тиждень, чи раз на місяць їх продивитись - повертає в ту атмосферу. Це дуже корисно!", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

 
публикация Петро Порошенко.

Замовити книгу можна в інтернет-магазині за посиланням  та в книгарні "Є".

Окрім книги, журналісти ТСН запустили і медіа-проект "Євромайдан очима ТСН". Кожного дня на сайті проекту з'являється інформація про найважливіші події, які сталися на Революції гідності рівно рік тому. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції