Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко повідомив, коли підпише закон про припинення "дружби" з РФ

Порошенко повідомив, коли підпише закон про припинення "дружби" з РФ

Президент України збирається незабаром підписати ухвалене Радою рішення.

Президент України Петро Порошенко підпише ухвалений Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією вже в понеділок, 10 грудня.

Про це повідомила прес-служба президента.

Глава держави назвав це "історичною подією" і пообіцяв документ підписати одразу ж, щойно буде така можливість.

"Звичайно, є певний символізм в припиненні, нарешті, дії Договору про так звану дружбу з Росією. Відповідний закон я вніс до Верховної Ради, він позавчора був проголосований і в понеділок мною буде підписаний. Це історична подія. Рівно як і вихід із СНД", - сказав Порошенко.

Він також додав, що також негайно підпише закон, згідно з яким воїнам ОУН і УПА нададуть статус учасників бойових дій, щойно він надійде.

"А буквально позавчора Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно з яким борцям за незалежність України у XX столітті присвоєно офіційний, державний статус учасників бойових дій – на рівні з тими героями, які нині боронять країну від російської агресії. «о ж ви розумієте, що за мною діло не стане, і я цей закон підпишу, щойно він надійде до мене з парламенту. Негайно", - зазначив президент.

Нагадаємо, 3 грудня Порошенко звернувся до Верховної Ради із невідкладною вимогою розірвати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Президент пропонує поставити хрест на договорі одразу після виборів президента.

6 грудня парламент вирішив припинити дію договору про дружбу з Росією. Відповідне рішення підтримали 277 народних депутатів.

Відео Дія договору про дружбу з РФ буде припинена 1 квітня 2019 року

Верховна Рада підтримала припинення так званого Великого договору про дружбу та співпрацю з Росією. Документ, в якому Росія й Україна визначили свої кордони на суходолі та зобов'язались поважати їх, автоматично втратить чинність першого квітня наступного року, коли спливе двадцятий рік його дії. 

Дія договору про дружбу з РФ буде припинена 1 квітня 2019 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції