Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко знайшов у Катарі ще одну заміну російському газу

Президент запевнив, що нові джерела постачання газу підвищать енергетичну безпеку країни.

Петро Порошенко повідомив, що Катар готовий надати Україні скраплений газ.

Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

Як зазначається, постачання газу можливе через термінал в Польщі, а також за турецьким маршрутом через Босфор. Президент також підкреслив, що "ці джерела постачання скрапленого газу від надійного партнера України – Катару – створять унікальні можливості підвищення нашої енергетичної безпеки".

Як повідомив Порошенко, переговори щодо постачання газу відбудуться вже найближчим часом. На його думку, візит до Катару стане потужним поштовхом для активізації співпраці України з країнами Затоки і зокрема - з Катаром та Кувейтом.

Нагадаємо, що Україна понад два роки не закуповує газ із РФ, від кінця листопада 2015-го, а натомість користується послугами європейських постачальників. Нещодавно екстрені поставки газу до України розпочала Польща

ВідеоВиконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

Повідомлення про це з'явилось на урядовому порталі. У ньому йдеться про штраф, накладений на "Газпром" Антимонопольним комітетом ще два роки тому за зловживання монопольним становищем на ринку України. Зараз це майже 172 мільярди гривень. І саме у цій справі виконавча служба Мін`юсту почала процедуру арешту активів "Газпрому" - а це майно та акції чотирьох його підприємств.

Виконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

Залиште свій коментар

Вибір редакції