Порошенко поїде до Москви будувати довіру

Глава українського МЗС розповів про свої завдання під час візиту до Росії.

Міністр закордонних справ Петро Порошенко назвав метою свого візиту до  Росії, що відбудеться 23 жовтня, інтенсифікацію двостороннього діалогу і побудову довіри між країнами.

"Метою візиту буде інтенсифікація нашого діалогу і побудова довіри між нашими країнами, які будуть, безумовно, сприяти вирішенню проблем в усіх сферах – економічній, політичній і культурній", - сказав глава МЗС.

За його словами, Україна завжди своїми пріоритетами визначає співпрацю з сусідніми країнами, відносини з якими розбудовує, як стратегічні. Це відносини з Білоруссю, Молдовою, Європейським Союзом, і надзвичайно важливу увагу Україна приділяє розвитку відносин з Російською Федерацією, наголосив Порошенко.

"Насправді ми маємо демонструвати на сьогоднішній день абсолютно нові підходи, ми маємо виходити з українських інтересів, які шанують і поважають інтереси наших сусідів, включаючи Росію", - додав міністр.

Нагадаємо, 19 жовтня Порошенко відвідав Білорусь. Там він зустрівся з керівниками країни, зокрема президентом Олександром Лукашенком, та обговорив питання торгівлі і ратифікації консульської конвенції між Україною та Білоруссю.

Після Білорусі, 23 жовтня, глава українського МЗС відвідає Москву.

Читайте також:

Порошенко зустрівся з Лукашенком і поговорив про торгівлю

Порошенко переорієнтує зовнішню політику України на схід

Посол України в РФ: Порошенко не матиме права проводити власну політику

ВідеоПорошенко про поїздку до Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: