Порошенко прибув на переговори до Москви

Міністр обговорить із своїм російським колегою усі ключові питання двосторонніх відносин.

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Москви. Згідно з програмою візиту, Порошенко планує провести переговори зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

Планується, що міністри обговорять ключові питання українсько-російських відносин, зокрема, розглянуть найважливіші теми економічної взаємодії і хід підготовки засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії.

Також предметом переговорів стане проблематика Азово-Керченського врегулювання, питання, пов’язані з перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України.

Важливою складовою на переговорах також стане гуманітарна співпраця. Окрім того, міністри мають намір домовитися про спільне святкування Росією і Україною знаменних дат в історії і культурному житті двох держав.

Глави МЗС двох країн обговорять міжнародні теми, включаючи взаємодію у рамках СНД, хід Придністровського врегулювання, а також низку питань, що становлять інтерес для кожної зі сторін. Крім того, Порошенко планує дати інтерв’ю російським ЗМІ.

Петра Порошенка у поїздці супроводжує перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій.

Нагадаємо, 19 жовтня Порошенко відвідав Білорусь. Там він зустрівся з керівниками країни, зокрема президентом Олександром Лукашенком, та обговорив питання торгівлі і ратифікації консульської конвенції між Україною та Білоруссю.

Читайте також:

Порошенко зустрівся з Лукашенком і поговорив про торгівлю

Порошенко переорієнтує зовнішню політику України на схід

Посол України в РФ: Порошенко не матиме права проводити власну політику

Порошенко попросив 15 мільйонів, щоб урятувати МЗС

ВідеоПорошенко прибув на переговори до Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: