Порошенко прибув на переговори до Москви

Міністр обговорить із своїм російським колегою усі ключові питання двосторонніх відносин.

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до Москви. Згідно з програмою візиту, Порошенко планує провести переговори зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

Планується, що міністри обговорять ключові питання українсько-російських відносин, зокрема, розглянуть найважливіші теми економічної взаємодії і хід підготовки засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії.

Також предметом переговорів стане проблематика Азово-Керченського врегулювання, питання, пов’язані з перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України.

Важливою складовою на переговорах також стане гуманітарна співпраця. Окрім того, міністри мають намір домовитися про спільне святкування Росією і Україною знаменних дат в історії і культурному житті двох держав.

Глави МЗС двох країн обговорять міжнародні теми, включаючи взаємодію у рамках СНД, хід Придністровського врегулювання, а також низку питань, що становлять інтерес для кожної зі сторін. Крім того, Порошенко планує дати інтерв’ю російським ЗМІ.

Петра Порошенка у поїздці супроводжує перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій.

Нагадаємо, 19 жовтня Порошенко відвідав Білорусь. Там він зустрівся з керівниками країни, зокрема президентом Олександром Лукашенком, та обговорив питання торгівлі і ратифікації консульської конвенції між Україною та Білоруссю.

Читайте також:

Порошенко зустрівся з Лукашенком і поговорив про торгівлю

Порошенко переорієнтує зовнішню політику України на схід

Посол України в РФ: Порошенко не матиме права проводити власну політику

Порошенко попросив 15 мільйонів, щоб урятувати МЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: