Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко присвоїв почесне звання "Мати-героїня" майже тисячі українок

Найбільше багатодітних матерів мешкає на Заході України.

Президент Петро Порошенко підписав указ "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" 956 українкам.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їхнього інтелектуального, фізичного та духовного розвитку", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, найбільше матерів-героїнь мешкають на Західній Україні: 171 – у Рівненській, 153 – у Закарпатській, 95 – у Львівській та 86 – у Волинській областях.

Також серед нагороджених 70 жительок Житомирської області, 42 – Чернівецької, по 40 – Вінницької та Одеської, 35 – Дніпропетровської, 30 – Івано-Франківської, 22 – Тернопільської, 21 – Запорізької та 20 – Київської областей.

Почесне звання також отримали по 16 багатодітних матерів з Донецької, Полтавської, Черкаської областей, 15 – Хмельницької, 14 – Харківської областей, по 13 – з Херсонщини та міста Києва, 11 – Чернігівської, 10 – Сумської та 7 – Луганської областей.

Нагадаємо, раніше Порошенко нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня режисера фільму "Кіборги". Президент вважає, що "поява цього фільму пов’язана з відродженням українського кінематографа"

Залиште свій коментар

Вибір редакції