Порошенко привітав українців з 25-ю річницею Всеукраїнського референдуму і подякував за боротьбу

1 грудня 1991 року українці проголосували за підтвердження Акта проголошення незалежності.

Президент України Петро Порошенко привітав українців із 25-ю річницею Всеукраїнського референдуму, на якому було підтверджено Акт проголошення незалежності України.

"Вітаю усіх із 25-ю річницею Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України. Закликаю до єдності і конструктивної співпраці, консолідованих зусиль в ім'я миру, добробуту і процвітання нашої держави. Ми обов'язково переможемо", — йдеться в привітанні президента.

В офіційному зверненні з нагоди ювілею президент Порошенко наголосив на збереженні єдності всього народу.

"Без перебільшення, сьогодні єдність суспільства — це питання збереження державності. Якщо не хочемо знову бути зруйнованими зсередини та поневоленими російським агресором, не можемо дозволити ніякого розбрату, внутрішніх інтриг, отаманщини", — зазначається в офіційному зверненні.

Президент також подякував українцям: "У річницю Всеукраїнського референдуму висловлюю вдячність усім, хто долучився до священної справи здобуття, становлення та збереження української державності і незалежності".

Очільник держави, крім того, наголосив, що головний пріоритет для України наразі — посилення оборонного сектору.

"Безумовний пріоритет — посилення обороноздатності держави, зміцнення національних збройних сил як запоруки мирного майбутнього України і українців", — сказано у зверненні.

Нагадаємо, не так давно Порошенко запевнив, що ракетні навчання українських військових на Херсонщині триватимуть попри погрози Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: