Порошенко призначив стипендії чотирьом політв'язням і очільникам Меджлісу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стипендії призначено активісту Володимиру Балуху, журналісту Миколі Семені, режисеру Олегу Сенцову, журналісту Роману Сущенку.

Чинний президент Петро Порошенко призначив державні стипендії імені Левка Лук’яненка чотирьом українським політичним в'язням і двом заступникам лідера Меджлісу кримськотатарського народу.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави.

Державні стипендії призначено на період незаконного затримання, утримання та протягом одного року після звільнення активісту Володимиру Балуху, журналісту Миколі Семені, режисеру Олегу Сенцову, журналісту Роману Сущенку.

Також призначені стипендії строком на один рік заступникам лідера Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову та Ахтему Чийгозу.

Як повідомлялося, президент заснував державні стипендії імені Левка Лук’яненка 2018 року. Стипендія призначається у розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб. При цьому призначається до 100 державних стипендій на рік.

Відео Києво-Могилянська академія пропонує стипендії на магістратурі для військових, які пройшли війну

Колишні студенти Могилянки вирішили оплатити навчання для воїнів. Це пілотний проект, місць небагато, проте перелік спеціальностей - чималий. Психологи кажуть, окрім навчання, для ветеранів це ще й можливість інтегруватися в суспільство після пережитого.

Києво-Могилянська академія пропонує стипендії на магістратурі для військових, які пройшли війну

Залиште свій коментар

Вибір редакції