Порошенко про вибухи у Калинівці: Ми далі миритися із цим не можемо!

Президент України вимагає від силовиків знайти і притягнути до відповідальності винних.

Президент України Петро Порошенко на засіданні воєнного кабінету РНБО звернувся до керівників Генеральної прокуратури, СБУ, Національної поліції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у вибухах на військових складах у Калинівці.

"Ми маємо навчитися захищати наші стратегічні об’єкти від диверсійних груп. Якщо є інші версії, значить, будемо притягати до відповідальності тих, хто винен за іншими версіями", - заявив глава української держави.

Порошенко зазначив, що ще вранці наказав  посилити оборону і охорону стратегічних об’єктів силами Збройних Сил.

"Ми далі миритися з цими подіями не можемо!", - додав президент.

Глава держави закликав усіх ретельно підготуватися для засідання РНБО, щоб були вжиті вичерпні заходи в найкоротші терміни, щоб не допустити повторення трагедії.

ВідеоНа складах у Калинівці до вибухів зберігалося 83 тисячі тон боєприпасів

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 з’явилася інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка. Здійснено оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка).

Відбувається евакуація жителів Калинівка та навколишніх сіл. Закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення М-21 Житомир – Могилів – Подільський. Крім того, закрито рух залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка регіональної філії «Південно-Західна залізниця», також закрито рух повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від центру м. Калинівка.

Півсотні поїздів змінили маршрути через вибухи на військових складах на Вінниччині. Затримка руху становить понад 5 годин.

Фотогалерея 70% боєприпасів на складах у Калинівці залишились неушкодженими (10 фото)

 

Залиште свій коментар