Порошенко програє головним конкурентам у другому турі - Центр Разумкова

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко програє головним конкурентам у другому турі - Центр Разумкова

Associated Press

Зеленський утримує лідерство: в другому турі він перемагає і Порошенка, і Тимошенко.

Чинний президент Петро Порошенко програє головним конкурентам у другому турі президентських виборів

Про це свідчать результати опитування, що були проведені соціологічною службою Центру Разумкова.

В цілому Порошенко, шоумен Володимир Зеленський та лідер партії "ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко залишаються лідерами передвиборчих перегонів. Серед тих, хто збирається взяти учать у виборах і визначився, за кого голосуватиме, 24,8% респондентів готові підтримати Зеленського, за ним слідує Порошенко - за президента готові віддати голоси 22,1%, на третій позиції Тимошенко - екс-прем'єру віддають перевагу 14,8% опитаних.

Кандидат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко обіймає четверте місце з 10%, лідер партії "Громадянська позиція", екс-міністр оборони Анатолій Гриценко отримує 8,2% голосів респондентів.

У другому турі виборів Володимир Зеленський перемагає як Порошенка (відповідно 36,5% і 22,7% серед усіх респондентів), так і Тимошенко (33,5% усіх опитаних готові проголосувати за Зеленського, 19,5% - за лідера "Батьківщини").

У випадку виходу до другого туру Порошенко програє Тимошенко з невеликим відривом - 23,3% і 25,1% відповідно.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова від 21 до 26 березня 2019 року. Було опитано 2 017 повнолітніх респондентів у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, згідно з опитуванням КМІС, Центру Разумкова та групи "Рейтинг" за 5-14 березня 2019 року Володимир Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу, тоді як Юлія Тимошенко та Петро Порошенко мають різницю всього у кілька десятих відсотка.

Володимир Зеленський лідирує у президентському рейтингу - опитування

Володимир Зеленський лідирує у президентському рейтингу - опитування
Наступна публікація