Порошенко просить не ділити правоохоронні органи на "хороші нові" і "погані старі"

Порошенко назвав своїм головним завданням забезпечення судової реформи.

Президент Петро Порошенко заявляє про неприпустимість поділу правоохоронних органів на "хороші нові" і "погані старі".

Про це повідомляє його прес-служба.

"Я категорично проти того, щоб ділити правоохоронні органи на "хороші нові" і "погані старі", одних хвалити, інших таврувати. При такій конфліктності в нашому наступі на корупцію обов'язково утворяться лазівки, якими скористаються корупціонери", - підкреслив Порошенко.

Президент вимагає від усіх правоохоронних органів злагодженої командної роботи.

"Здорова конкуренція вітається, бо вона всюди є двигуном прогресу, але дріб'язкові відомчі чвари та з'ясовування стосунків через ЗМІ вважаю абсолютно неприйнятними. І буду до них вкрай нетерпимим. Це, звичайно, настанова для всіх відомств, а не лише для прокуратури. Ви повинні демонструвати суспільству високий рівень співпраці та взаємодії і давати спільний результат", - наголосив він.

Порошенко заявив, що його головним завданням є забезпечення судової реформи, без якої боротьба з корупцією правоохоронців неможлива.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження стосовно працівників Генеральної прокуратури, які викрали і утримували працівників НАБУ.

12 серпня Генеральна прокуратура виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

12 серпня Начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури у Києві. Генпрокуратура почала розслідування.

ВідеоСБУ поставить крапку в конфлікті між слідчими Генпрокуратури і НАБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: