Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко засудив фейкові вибори Кремля на окупованому Донбасі

Президент розповів, коли Україна готова запустити місцеві вибори на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна не визнаватиме фейкові вибори на окупованих територіях, а лише ті, які відбудуться після виконання Росією всіх безпекових вимог.

Про це Порошенко сказав під час офіційного відкриття щорічного форуму YES в Києві 

Президент зауважив, що Україна визнає вибори на окупованому Донбасі лише після того, як Росія виконає умови Мінських угод.

"Ми готові одразу запустити місцеві вибори, після того як безпекові вимоги будуть виконані. Ми чотири роки чекаємо, поки вони будуть виконані з боку Росії. Жодного найменшого кроку для реалізації Мінських угод з боку Росії. Ба більше, тепер є нові розмови про незаконні, фейкові вибори на окупованих територіях. Як можна уявити, щоб вибори проходили під дулом російських кулеметів у той час як 45 тисяч військових і найманців із Росії там" - сказав президент.

ВідеоВиконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Виконувати обов'язки голови невизнаної республіки в Донецьку, замість убитого тиждень тому Олександра Захарченка, призначили Дениса Пушиліна. До російської окупації він був активним учасником "МММ" і навіть балотувався від партії Мавроді в парламент. Проти нього оголошені персональні санкції. Також Пушилін перебуває в розшуку Генпрокуратури. 

Виконувати обов'язки голови невизнаної "ДНР" назначили Дениса Пушиліна

Залиште свій коментар

Вибір редакції